Послуги

 

Аудит

Аудит річної фінансової звітності, обов'язковий аудит фінансової звітності, аудит та перевірка податкової звітності, інші завдання з надання впевненості.

 

Консалтинг

 

Ми консультуємо наших клієнтів в сфері корпоративного, комерційного, податкового, трудового права, валютного регулювання. У компанії працюють висококваліфіковані консультанти, які на професійному рівні знають загальне та спеціальне українське законодавство.

 

Ведення бухгалтерського аудиту

Ми приймаємо на себе всі або частину функцій з ведення бухгалтерського та / або управлінського обліку на Вашому підприємстві (групі).

 

Юридичний супровід

 

Реєстрація, припинення та ліквідація юридичних та фізичних СПД «під ключ». Договірне юридичне супроводження. Переддоговірна перевірка контрагентів. Досудове врегулювання комерційних спорів (претензійний момент). Представництво в судах всіх інстанцій та інших органах державної влади. Представництво в процедурі банкрутства

 

Управлінський облік

 

Оперативність прийняття рішень є однією з умов успішного ведення сучасного бізнесу. Не менш важливою умовою є обґрунтованість цих рішень, тобто їх інформаційна забезпеченість. Для досягнення оперативності та релевантності управлінської інформації на підприємствах існує управлінський облік.

 

Впровадження облікових систем

 

Бухгалтерський облік відіграє важливу роль в управлінні підприємством, так як представляє найбільш повну інформацію про його діяльність і фінансовий стан. Дані бухгалтерського обліку є одним з головних джерел економічної інформації, що характеризує фактичний стан справ на підприємстві. Як відомо дані бухгалтерського обліку використовуються в управлінському обліку для бюджетування і планування.

 

Брокерські послуги

Одним з традиційних напрямів діяльності є супровід клієнтів, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, від акредитації до складання зовнішньоекономічних контрактів. Часто ЗЕД має на увазі зовнішньоторговельні операції і необхідність в проходженні товарами митного та інших видів держконтролю. У прагненні фірми допомогти своїм клієнтам заощадити час і засоби було прийнято рішення в розширенні спектру послуг: надання митного брокерського обслуговування.

Контакти

 
1 Start 2 Complete
01015, м. Київ, вулиця Добровольчих батальйонів, буд. 3
88000, м. Ужгород, пл. Жупанатська,1
 
Тел.: +38 (044) 222-50-00
моб.: +38 (050) 372-13-47