Брокерські послуги

Rus

         Одним з традиційних напрямів діяльності є супровід клієнтів, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність, від акредитації до складання зовнішньоекономічних контрактів. Часто ЗЕД має на увазі зовнішньоторговельні операції і необхідність в проходженні товарами митного та інших видів держконтролю. У прагненні фірми допомогти своїм клієнтам заощадити час і засоби було прийнято рішення в розширенні спектру послуг: надання митного брокерського обслуговування.

 

 

          Тарифи по митному брокерському обслуговуванню у фірмі нижче середньоринкових, у порівнянні з аналогічними тарифами в тому або іншому регіоні. Ми зберігаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, зважаємо на специфіку і структуру ЗЕД конкретного клієнта.

    Консультації у митній справі і у сфері ЗЕД надаються на безоплатній основі. Клієнтові надається розгорнута відповідь з роз'ясненням положень митного законодавства. Митне право - це дуже специфічна галузь права, що передбачає застосування як національного законодавства з питань митної справи, так і міжнародного. Практика правозастосування часто різниться з теорією або передбачає неоднозначне трактування окремих положень митного законодавства. Наші співробітники і партнери мають належну кваліфікацію і багаторічний досвід у сфері митної брокерської діяльності та логістиці.

Повноцінне поєднання консультативних і практичних послуг дозволяє клієнтові ЗЕД отримати сервіс "під ключ", а саме:

 • складання зовнішньоекономічного контракту;
 • формування пакету документів для зовнішньоекономічної операції;
 • отримання дозвільної документації і сертифікації;
 • митне оформлення товарів;
 • експорт або імпорт товарів клієнта;
 • пошук найбільш оптимальних логістичних рішень;
 • зниження витратної частини угоди ЗЕД.

Ми не відмовляємо жодному клієнтові та беремося за оформлення угоди практично будь-якої складності незалежно від напряму переміщення або митного режиму, що у тому числі вимагають отримання дозвільної документації, сертифікації, експертних висновків.

Фірма забезпечує функціонування логістичного ланцюжка практично під будь-які потреби клієнтів, включаючи усі види транспорту (автомобільний, авіаційний і залізничний).

Переконання, яких ми дотримуємося :

 • говоримо клієнтам правду, як вона є, навіть якщо це не те, що вони хочуть почути;
 • ми можемо відмовити в митному оформленні, свідомо розуміючи походження вантажу;
 • фокусуємося більше на рентабельності угоди клієнта, чим на особистому прибутку, наша мета не збагатитися за рахунок будь-якого клієнта, а бути в якості 1 номера в нашому сегменті ринку;
 • митний брокер максимально фокусується на кожному митному оформленні, цим ми досягли високого коефіцієнта довіри з боку митних органів, і не маємо наміру його втрачати як у клієнтів, так і у інспекторів;
 • якщо ми домовилися "вести" клієнта, ми завжди на його стороні та в спірних питаннях досягаємо успіху відстоюючи наші спільні з клієнтом інтереси.

 

Контакти

 
1 Start 2 Complete
01015, м. Київ, вулиця Добровольчих батальйонів, буд. 3
88000, м. Ужгород, пл. Жупанатська,1
 
Тел.: +38 (044) 222-50-00
моб.: +38 (050) 372-13-47